Aktuality

Zprávu nám tu nechal(a): BOOS
Dne: 25.05.03

Taky by mě zajímalo proč se v kulturáku ve Svučicích nic nepořádá?

Zprávu nám tu nechal(a): Ondřej Kuželka
Dne: 23.05.03

Fotky si děláme sami. Rybníky neznáme. Pokud nám chcete zaslat nějaké své, klidně můžete. Umístíme je na tyto stránky. Připojte k nim i své jméno, abychom si nepřivlastňovali vaši práci ("občan Mišovicka" nebereme).
Jinak doufám, že nebudete považovat za cenzuru, když vymažeme ty překážející zprávy "Vaše jméno" a "Sem napište..."

Zprávu nám tu nechal(a): Občan Myšovicka
Dne: 23.05.03

Ještě jsem zapoměl.Zapomínáte na rybníky HlybenĄák,Podlesčák,Pila,Babizna.................Jsme přece v Jižních Čechách v kraji rybníků.

Zprávu nám tu nechal(a): Obyvatel Myšovicka
Dne: 23.05.03

Vaše stranky jsou moc pěkné ale zajimalo by mě kdo dělal ty fotky.To je hrůza.Jo a taky bych se chtěl zeptat proc se v kulturáku ve Svučicích nic nepořádá.Váš obyvatel Myšovicka

Zprávu nám tu nechal(a): Petra Pánková
Dne: 13.04.03

Posílám pozdravy a upřesnění. Racek z Dlouhé vsi koupil Svučice a připojil je ke své tvrzi nazvané Uzenice, která stála v Uzeničkách (dnešní špýchar). Bohužel, stávalo se častěji, že byly i vedle sebe dvě vesnice stejného jména.Původně" Huzenici "( dnešní Uzenice) a původně "Huzenici "taktéž "Uzenice menší" a v latinsky psaných matrikách v Bubovicích dokonce " Německé "(dnešní Uzeničky s tvrzí Uzenice). Dochází často k záměnám. Jenom pro dokreslení, můj předek se přiženil ze Svučic r. 1796 do Uzeniček. Proto mě zajímá i celé okolí. Děkuji za vaši snahu přiblížit tuto oblast.

Zprávu nám tu nechal(a): autoři
Dne: 15,03.03

Při přidávání minulého příspěvku došlo k vymazání dvou starších příspěvků. Tato chyba nás donutila předělat rovněž knihu návštěv - tedy pouze technicky.
K obsahu přemazaných příspěvků bude pravděpodobně stačit, když řeknu, že v prvním nás jakýsi X X X nabádal k aktualizaci a ve druhém jsme odhalili jeho totožnost podle IP adresy :-) a pozdravovali jsme jej do Prahy.
P.S.: Samozřejmě nám je jasné, že podle dynamicky přidělované IP adresy nikoho poznat nemůžeme.

Zprávu nám tu nechal(a): autoři
Dne: 15.03.03

Provedli jsme menší aktualizaci. Překopali jsme Setkání se zvířaty, dodělali jsme obrázky v sekci příroda, přidali jsme tři obrázky do alba Pohoří. Dále jsme dodělali kousek historie Svučic, přidali ještě pár obrázků jinam a přizpůsobili menu pro Netscape Navigator. Doufáme, že se vám to bude líbit.

Zprávu nám tu nechal(a): Vaše jméno
Dne: 09.02.03

Stránky se mi líbí. Jen tak dál! Zahrnete časem i širší okolí? Zajímají mě Uzeničky a okolí.Něco přidám. Petra Pánková A.Sedláček:Místopisný slovník historický Draheničky(t.j.Malé Drahenice,pův.Drahynici),ves u Drahenic,z níž bývalo od starodávna manství služebné ke hradu Zvíkov,ostatek patřil k témuž hradu.Kryštof ze Švamberka prodal D.(1577)Voršile Vrábské z Bukova, která je připojila ke statku Drahenskému.

Zprávu nám tu nechal(a): Vaše jméno
Dne: 05.02.03

Chtelo byto aktualizaci !!!!

Zprávu nám tu nechal(a): autoři
Dne: 11.01.03

Odpověd pro anonyma: Snad někdy.

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22]